Aktualności

W niedzielę, 15 września odbyły się Dożynki Gminne w Szepietowie.
W niedzielę, 15 września Ochotnicza Straż Pożarna w Tłoczewie świętowała jubileusz 50-lecia.
W sobotę, 14 września obchodzono jubileusz 50-lecia istnienia jednostki OSP Kamień.
Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Artystycznych „Harmonia” z Ciechanowca przez ostatnie 2 miesiące realizowało projekt „Z muzyką przez życie”.
piątek, 13 wrzesień 2019 18:24

Czystsza woda w kranach w Szepietowie

Gmina Szepietowo wybuduje sieć wodociągową oraz rozbuduje sieć kanalizacyjną w granicach administracyjnych miasta Szepietowo w ramach przebudowy drogi krajowej nr 66. Koszt wyniesie 1,9 mln zł, dofinansowanie – 766 tys. zł.
Drugim trenerem reprezentacji województwa podlaskiego rocznik 2008 został Grzegorz Jóźwiak.
W czwartek, 12 września w Wysokiem Mazowieckiem odbyła się niezwykła lekcja historii z udziałem kawalerzystów i ich świetnie wyszkolonych koni.
Dzielnicowy odwiedził dzieci z Przedszkola w Ciechanowcu. Funkcjonariusz uczył małych słuchaczy podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz opowiadał o swojej pracy.
Do pożaru budynku gospodarczo-mieszkalnego doszło dzisiejszej nocy (12.09) w miejscowości Szepietowo-Wawrzyńce. Do akcji gaszenia zadysponowano 7 zastępów straży pożarnej oraz 30 strażaków.
Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 12 września 2019 r.
Nietypową akcję przeprowadzili dzisiaj (12.09) rano strażacy w gminie Sokoły. Do szamba wpadło 50 sztuk trzody chlewnej.
Prokuratura Rejonowa w Wysokiem Mazowieckiem prowadzi śledztwo w sprawie poniedziałkowego (09.09) potrącenia przez pociąg dwójki młodych ludzi na przejeździe w miejscowości Czyżew Ruś Kolonia.